פרסומת

המלצה: 3 אפליקציות מתחומים שונים שיכולות לעניין אתכם

איך לומדים דברים חדשים?

בין אם משעמם לכם או שאתם סתם סקרנים ואוהבים לגלות את העולם מחדש, אספנו לכם 3 המלצות לאפליקציות מתחומים שונים שיכולות לעניין להעביר את הזמן ואף ללמד אתכם דבר או שניים על העולם.

תמיד מעניין - טריוויה 

גילוי נאות: זה הטריוויה שאנו פיתחנו ואנו גאים במשחק הזה. ההמלצה הראשונה: טריוויה אישית מציגה כמו כולם שאלות ידע כללי מתחומים שונים: היסטוריה, ידע כללי, תרבות ישראלית ועוד. בנוסף לכך טריוויה אישית מנסה לטבל את המשחק עם עוד 2 סוגי שאלות שונות. שאלות זיכרון: המשחק מציג תמונה למספר שניות ואז כשהיא נעלמת המשתתף או המשתתפת נשאלים על פרטים לגבי התמונה. שאלות מודעות עצמית: איזה ערך חשוב לך? כמה חברי אמת יש לך? מה היית עושה במצבים מסוימים? וכו' המשחק עצמו פשוט, כך גם הגרפיקה, פשוטה בלי עומס על העיניים. סך הכל חוויה מהנה ובעלת ערך מוסף למשתתף עצמו.

  משחק טריוויה

תמיד מקיף אותנו - CANVA עיצוב

אפלקציה קנבה פשוט כיפית, בעיקר אם יש לכם משיכה לעולמות העיצוב. האפליקציה מצליחה להנגיש את היכולת לעיצוב במבחר תחומים: מעיצוב לוגו, סטורי לאיסטגרם וכו'. עם מיליון תבניות חינמיות הכל הופך להיות קל' פשוט והכי חשוב - ידידותי. היה לנו ממש קשה לנו לצאת מהאפלקציה כי פשוט גילינו כמה זה קל וכיף לעצב. כמובן שהאפלקציה היא חינמית אך יש גם מסלול פרו בתשלום. מומלץ בחום.

לאוהבי שפות חדשות - Hello Talk

"עם שפה חדשה מגיעים אנשים חדשים" כך אמר לי פעם אבי.
מתחשק לכם ללמוד שפה חדשה, הנה אפליקציה שתעזור לכם לעשות זאת בדרך של שיחה עם אנשים שהשפה שאתם רוצים ללמוד היא שפת האם שלהם Hello Talk על דרך של שיחה, שיתוף, תרגום, תרגול ותיקון האפליקציה מציעה מבחר דרכים מותאמות אישית ללמוד שפה חדשה. יש לשים לב, לא כולם רציניים, ולפעמים חלק מהאנשים הם סתם מתחזים. אבל רוב המשתתפים באמת ובתמים מעוניינים ללמוד או ללמד שפה חדשה. וזה כיף. לסיכום: מקווה שהצלחנו להציג לכם מבחר מגוון של אפלקציות מתחומים שונים: טריוויה, עיצוב ושפות שיעזרו לכם למצוא את מה שאתם באמת אוהבים לעשות

עוד רעיונות למשחקים